PIZZERIA DUO NAPOLI powstała w wyniku podziału dwóch istniejących PIZZERII NAPOLI.

Nasze doświadczenie oraz tradycja smaku sięga 1998 roku. Niepowtarzalna technologia oraz wdrażanie nowych dań i usług sprawia , że jesteśmy postrzegani jako lider naszego lokalnego rynku. Staramy się ciągle rozwijać i sprostać Państwa oczekiwaniom. Nasza pizza, makarony dania obiadowe i ryby smażone są Państwu doskonale znane. W ostatnim czasie dodaliśmy do naszego menu doskonałe i dopracowane kebaby i tortille , które zyskują coraz większe uznanie naszych klientów. Właściciel Piotr Bieńkowski oraz odpowiednio dobrana kadra naszych pracowników dokłada wszelkich starań aby zaspokoić gusta każdego klienta. STAWIAMY NA JAKOŚĆ W DOBREJ CENIE!

Nasza przytulna pizzeria to idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi czy rodzinny obiad. Jeśli nie macie Państwo ochoty wychodzić z domu, każde z naszych dań zostanie przywiezione pod wskazany przez Państwa adres. Do wyrobu naszych potraw stosujemy składniki znanych firm, współpracujemy z najlepszymi. Surowce stosowane w naszej kuchni są starannie wyselekcjonowane, niektóre pochodzą z farmy ekologicznej. Codzienne dostawy towaru gwarantują najwyższą ich jakość.

Zapraszamy codziennie w godz. 10:00-22:00 a niedzielę od 11:00-22:00. Mrągowo ul. Mała Warszawska 12 ( przy małym amfiteatrze)

Jeśli potrzebujesz zamówić wyżywienie dla większej ilości osób do firmy, biura, szkoły, na urodziny lub imieniny, organizujesz kurs, biwak lub ognisko zadzwoń lub wstąp do nas. Przygotujemy oferty cateringowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Przy sporządzaniu oferty pomożemy w doborze ilości oraz rodzaju potraw i napojów. Zaoferujemy Państwu menu, które będzie najbardziej pasować do charakteru imprezy. Oferujemy dania z naszego menu jak i dowolne potrawy na Państwa zamówienie.